Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Дел од нашата понуда:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Гранд Хотел Неум

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

Гранд Хотел Неум е целосно реновиран 4* супериор хотел (2014) со долгогодишна традиција, а во исто време и најголем и најлуксузен хотел на Неумската Ривиера, којшто ви нуди уникатно искуство испреплетено со неверојатен луксуз и речиси невидена услуга. Хотелот се гордее со својот врвен велнес и спа центар кој што е уреден по највисоки стандарди, каде што може да го освежите вашето тело, да го смирите вашиот ум и да ја успокоите вашата душа. Хотелот со својата локација на Јужниот брег на Јадранското море ви овозможува посета на многубројни природни и културни споменици на познати туристички дестинации и тоа: Дубровник – 65км, Сплит – 140км, Сараево – 200км, Макарска – 80км, Мостар – 77км и Стон – 22км.