Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Дел од нашата понуда:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Нова Година 2014 во Банско

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

HOTEL MOUNTAIN PARADISE  by the Walnut Trees 4*

Mountain Paradise Apart Hotel 4* e отворен во 2006 година. Овој луксузен хотел се наоѓа на 270 m od Гондолата - првата станица од ски лифтот, 500 m оддалеченост од центарот од градот и 1 km од автобуската станица. Планински рај кој ви пружа вистинско чувство на релаксација во стилски опремените апартмани, ресторант, СПА центар со сауна, џакузи, базен, парна бања, лоби бар, билјард, детски клуб, превоз до првата станица на ски лифтот...Сета таа палета на понуди ќе ви овозможи еден незаборавен  престој во Банско и тоа  за :

170 ЕУР ПО ЛИЦЕ

Пакет аранжман за Нова година, кој вклучува: 3 ноќевања, 3 доручеци, 2 вечери, 1 Новогодишна Гала вечера со DЈ и жива музика

Дете до 5,99 год се сместува БЕСПЛАТНО.

Дете од 6 до 11,99 год плаќа 50 % од цената.

Вклучено во цента: користење на базен, џакузи, сауна, парна бања, превоз до ски-лифтот, туристичка такса,..

  Патничко осигурување  не е вклучено.    

Напомена: превоз во сопствена режија.

Цената е изразена по лице во студио/апартман, во евра, по курс 1€ = 61.5 ден.