Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Дел од нашата понуда:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Hotel Bracera 4****

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
 

Добивате:

 Ноќевање со појадок во двокреветна соба во Hotel Bracera 4* - Будва

 Период: 07.10.2015 до 29.12.2015

Опис:

Будва е приморски град во Црна Гора. Центар е на општината Будва и има 13,338 жители. Брегот околу Будва, наречен Будванска ривиера црногорски: Будванска ривијера), е центарот на туризмот во Црна Гора и е добро познат по неговите песочни плажи, богат ноќен живот и прекрасни градби во стилот на средоземноморската архитектура. Будва е град стар околу 2 500 години, што го прави еден од најстарите населени места на брегот на Јадранското Море.

Хотелот Bracera 4**** -  Будва нуди сместување на само 200 метри од плажа. Хотелот располага со бесплатен wi- fi Интернет и бесплатен паркинг простор. Собите се комотни и модерно уредени.