Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Дел од нашата понуда:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

HOTEL BELLA PARIS

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
 

Хотел Bella Pais се наоѓа на само 20 минути од градот Каниа, Крит во историското градче Малеме. Хотелот располага со 43 нови, модерно опремени апартмани опремени со кујна, фрижидер, телевизор, телефон, клима уред и фен за коса. Сите апартмани имаат поглед кон базенот а оние кои се лоцирани на највисокиот спрат имаат и поглед на езеро. Во хотелот има два базени, еден голем базен и еден за деца. располага со сба за игри (пинг понг и билијард) како и со фитнес центар.