Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Дел од нашата понуда:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

CRETA PALM SESORT 4****

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
 

Creta Palm Resort Hotel & Apartments се наоѓа на само 50 м од песочната плажа Kato Stalos. Собите се со поглед на бујната градина и на базените. . Сите соби се климатизирани, со LCD ТВ со сателитска, кујна со машина за кафе и фрижидер, луксузни тоалети со бањарки и фен за коса. Creta Palm Resort Hotel & Apartments е на само 7км од градот Ханија, додека Souda Port е на 19 km и аеродромот во Ханија е на 24 км. Можете да користите јавен првоз до најубавите плажи во регионот: Agia Marina, Platanias и Agioi Apostoloi.

 

Сите соби располагаат со:

Балкон со поглед на прекрасната градина и на базените

Луксузни тоалети со бањарки и фен за коса

Кујна со машина за кафе и фрижидер

климатизација сеф (по барање на клиентот)

Сателитска ТВ

бесплатен Wi-Fi Базени

Хотелот има два базени кои се приспособени и за деца. Лежалките и чадорите околку базенот се бесплатни. На секој базен има бар Stalos Beach На само неколку минути од Хотелот се наоѓа прекрасната плажа Kato Stalos во Ханија.