Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Дел од нашата понуда:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

HOTEL THEO

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
 

Hotel Theo 4* се наоѓа во Агиа Марина на само 150 метри од плажа и на 9 км од градот Каниа. Изграден е на врвот на ридот во најпопуларната туристичка област и има неверојатен поглед на море и кон островот Теодору. Во хотелот има пријатна атмосфера во која ќе бидете топло пречекани во од фамилијата Прасакис. Хотелот располага со новоопремени двокреветни соби и апартмани кои имаат поглед на градина или море. Во Агиа Марина има голем број на традиционални таверни, ресторани, барови, ноќни клубови и многу продавници.