Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Дел од нашата понуда:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

HOTEL LEDRA MALEME

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
 

Hotel Ledra Maleme се наоѓа на само 200 метри од плажа и располага со базен, бар и критски ресторан. Типот на собити се студија и сите се опремени со килима уред, wi-fi и поглед на море или на градина. Студијата исто така имаат импровизирана кујна, фрижидер, и машина за кафе, исто така и телефизор. Некои од студијата имаат тераса. Во хотелот има и детски базен и игралиште каде што може вашите деца можат безбедно да си играат. На располагање е бесплатен паркинг за гостите. Градот Платаниас се наоѓа на само 5 миунти со автомобил, а аеродромот Соуда е лоциран на 26 км.