Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Дел од нашата понуда:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

ORION STAR HOTEL

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
 

Orion Star Hotel се наоѓа на само 150 метри од песочна плажа во градот Агиа Марина. Располага со надворешен базен, базен за деца, snack бар покрај базенот и тераса со лежалки и чадори. Апартманите на хотелот се модерно опремени со кујна, фрижидер, рерна, бања, фен, телевизор и гардеробер. Секое утро во хотелот се служи англиски појадок.  Хотел Орион се наоѓа на 8 километри од градот Каниа, на 20 км од градот Суда и на 24 км од аеродромот.