Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Дел од нашата понуда:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Hotel Mountian Paradise

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
 

Mountain Paradise by the Walnut trees Apart Hotel 4* e отворен во 2006 година. Овој луксузен хотел се наоѓа на 270 m od Гондолата - првата станица од ски лифтот, 500 m оддалеченост од центарот од градот и 1 km од автобуската станица. Планински рај кој ви пружа вистинско чувство на релаксација во стилски опремените апартмани, ресторант, СПА центар со сауна, џакузи, базен, парна бања, лоби бар, билјард, детски клуб, превоз до првата станица на ски лифтот...Сета таа палета на понуди ќе ви овозможи еден незаборавен  престој во Банско и тоа  за :

 

23 ЕУР ПО ЛИЦЕ

 

Термини за престој:

01-23/12/2015 и од 09/01/2016

 

Дете до 6,99 год се сместува БЕСПЛАТНО.

Дете од 7 до 11,99 год плаќа 50 % од цената.

 

Вклучено во цента: доручек и вечера, користење на базен, џакузи, сауна, парна бања,  превоз до ски-лифтот, туристичка такса,..

   Патничко осигурување  не е вклучено.    

Напомена: превоз во сопствена режија.

 

  Цената е изразена во евра по курс 1€ = 61.5  ден.