Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Дел од нашата понуда:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

HOTEL AKTI IRINI

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
 

Лоциран во градот Миконос, на само 800м од монденскиот центар, „Akti Irini“ нуди отворен базен со бар и поглед на море. Поголемиот број на соби имаат своја тераса со поглед на море, секоја соба е климатизирана, со свој мини бар, LED ТВ и свој тоалет. „Akti Irini“ нуди изнајмување на кола/мотор, свој приватен паркинг, како и (по барање на клиентите) превоз од и до аеродром.