Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Дел од нашата понуда:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

HOTEL MARIANNA 2**

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
 

Marianna е хотел во типично Cycladic стил, познат за островите меѓу кои и Миконос, лоциран на 1.5 km од плажата Platis Gialos и на 2 км од градот Миконос. Хотелот е опремен со базен и бар покрај самиот базен. Сите соби располагаат со клима и балкон кој гледа кон градината. Понатаму, собите се опремени со телевизор, фрижидер, приватна бања, козметика и фен за коса. Гостите може да се релаксираат на сончевата тераса на хотелот која е опремена со лежалки и чадори.