Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Дел од нашата понуда:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

SAN MARCO HOTEL

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
 

Изграден во автентичен каскаден стил со страдиционални бели ѕидови и сини ролетни овој хотел е одлично лоциран, во близина на плажата и градот и е опколен со прекрасна природа.Бесплатен интернет е достапен за сите гости. Од хотелот может еда фатите автобус за до градот, до ноќните клубови, шопинг центри и традиционални кафичи. Исто така на располагање ви е и фери број за до околните острови ви близина. Во секој случај нема да почувствувате потреба да го напуштите хотелот бидејќи располага со голем базен и одличен ресторан со воодуштевувачки гледки кон морето. Сместувањето е просторно и удобрно и сите апартмани се модерно опремени. Собите имаат веранди кои нудат прекрасен поглед на планините и на заловот Houlakia, или пак кон градините на мистичното Егејско море.