Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Дел од нашата понуда:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

VILLA GIANNA

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
 

Лоцирана во мирната околина во Фира на само 500 метри од главниот плоштад, Villa Gianna нуди шармантно сместување со традиционален двор и надворешен базен. Villa Gianna е изградена во традиционален стил карактеристичен за островот Санторини и нуди удобно сместување во соби кои располагаат со сопствени тераси и телевизори со сателистска телевизија.Гостите го започнуваат денот со богат појадок. Собите се опколени со сладок двор каде гостите може да пијат кафе, одмараат се дружат или читаат книга. Освежувачко капење во надворешниот базен е секогаш одлична идеја во топлите летни денови. Гостите може да побарат изнајување на кола во Villa Gianna за да го прошетаат островот.