Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Дел од нашата понуда:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

HOTEL ALBATROS 3****

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
 

Удобно сместување и пријатен персонал е првиот впечаток кој ќе ви го остави Хотел Албатрос. Секоја од собите има голема тераса, клима, фрижидер и ТВ. Во дворот на хотелот има голем базен и бар. Исто така во хотелот има Wi-fi Интернет. Хотелот е лоциран на 3 км. од аеродромот и на 800м. од главниот град Фира.