Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Дел од нашата понуда:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

HOTEL ASTERIA TOLO 4 ****

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

 

 

Цени 2015

www.asteriahotel.gr

 

 

01-06/31/07

 

 

01-31/08

 

Тип на соба

Cap

Brd

Rt

MS

Sales

МS

Sales

Double Room

1-1

HB

PP

7

30 €

7

36€

Triple Room 

2+1

HB

PP

7

23€

7

26€

Family

2+2

HB

PP

7

23€

7

26€

 

Цената  е изразена во евра, по лице на ден на услуга полу пансион.

Цените важат за мин. 7 ноќевања од 20/6/2015 – 20/09/2015

Трет возрасен +24 €  на ден

Astèria Хотелот e лоциран на рид со поглед на плажа, со оддалеченост од истата на 80 метри, а од  центарот на Толо е оддалечен  60 метри. Тој се одликува со отворен базен, шведска маса за појадок и бесплатен Wi-Fi. Изграден e во согласност со локалниoт архитектонски стил, хотел Astèria има 38-соби капацитет, со поглед на море. Сите соби се климатизирани и со погледи на заливот на Argolis. Апартманите вклучуваат и кујна. Tolo се наоѓа на 12 километри оддалеченост  од Нафплион, и е еден од најпопуларните летувалишта на Пелопонез.Толо ја должи својата  популарноста нa златно песочната плажа со кристално вода. Посетителите на Толо, исто така, можат да  ги  посетат и  околните мали острови, Koronis, Daskalio и Romvi - остатоци на средновековен замок.Античкиот театар на Епидаурус е 30-минути возење од Толо.

Напомена

2+2 се мисли на 2 возрасни + 2 деца до 11.99 год.

Напомена: Во цената не е вклучено патничко осигурување и се однесува со сопствен превоз.

  Цената е изразена во евра по курс 1€ = 61.5  ден.