Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Дел од нашата понуда:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

KING SARON HOTEL 4****

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

 

 

Цени 2015

www.kingsaron.gr

ALL PERIOD FROM 20/06 TO 20/09

Тип на соба

Cap

Brd

Rt

MS

Sales

 Room Family Standard 2+2

2+2

HB

PP

7

27 €

Room Triple Standard 2+1

2+1

HB

PP

7

34 €

 

Цената  е изразена во евра, по лице на ден на Полу пансион.

Опкружен со цвеќиња и дрвја и со горд поглед на Саронскиот Залив, овој хотел со 4 ѕвездички, нуди одлично сместување на идеална локација.Хотелот ''King Saron“ нуди различни удобни соби кои се климатизирани, чист и содржат современи удобности како што се ТВ и телефон. Сите соби имаат тераса со прекрасен поглед на морето и околната област. Ресторанот на база шветска маса служи меѓународни и грчки специјалитети, исто така нуди и фантастичен поглед на Саронскиот Залив. Пијалоци се достапни на барот. Гостите можат да  уживаат во бесплатните спортови на вода, како што се кану и возење на вода. Уживајте во часовите по танц, пливајте во базенот на отворено или играјте партија на тенис без напуштање на хотелот. Во близина на плажата има игралиште за одбојка кое ви овозможува да уживате на сонцето и во забавата.

Triple Room 2+1 ( 2 возрасни + 1 дете до 11.99 години )

Family Room 2+2 ( 2 возрасни + 2 деца до 11.99 години )

Напомена: во цената не е вклучено патничко осигурување и се однесува со сопствен превоз.

  Цената е изразена во евра по курс 1€ = 61.5  ден.