Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Дел од нашата понуда:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

LEONATI BEACH 3***

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
 
 

Цени 2015

www.leonanti.gr

ALL PERIOD   from 20/06   to  20/09

Тип на соба

Cap

Brd

Rt

MS

Sales

 Room Family Standard 2+2

2+2

HB

PP

7

26 €

Room Triple Standard 2+1

2+1

HB

PP

7

28 €

Double Room

2+1

HB

PP

7

32 €

 

Цената  е изразена во евра, по лице на ден на Полу пансион.

Се наоѓа на песочната Marathon плажа, Овој Хотел располага со доста пространи и удобни  соби , современ и модерен амбиент. Има детско игралиште, приватен паркинг и појадокот се сервира како  Шведсkа маса. Секоја соба е опремена со клима и приватен балкон со поглед кон  морето или областа. Хотелот има прекрасна градина во која може да уживате додека децата играат на игралиштето, за поактивните во Хотелот има терен за одбојка, кошарка, На  вечер може да се  ужива во разновидната храна во ресторанот за само послужување. Хотелот располага и со Бар на плажата кој Ви нуди незаборавно искуство на локалниот ноќен  живот. Постои и воден спортски центар во близина на Хотелот, каде што може да уживате во спортовите со  кајак  и кану .  Боровите шуми на  Schinias се блиску до хотелот со што дополнително се збогатува природната убавина и окружување на Хотелот.

Трет Возрасен во Двокреветна соба 26 еуро на ден на  полу пансион.

Family Room 2+2 ( 2 возрасни + 2 деца до 11.99 години )

Напомена: во цената не е вклучено патничко осигурување и се однесува со сопствен превоз.

  Цената е изразена во евра по курс 1€ = 61.5  ден.