Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Дел од нашата понуда:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

PORTO RIO CASINO 4****

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
 
 

                                                                 

Цени 2015

www.portoriohotel.gr

   ALL PERIOD

Тип на соба

Cap

Brd

Rt

MS

Sales

BUNGALOW 2+2

1-1

HB

PP

7

27 €

BUNGALOW

 2 +1

2+1

HB

PP

7

27 €

BUNGALOW 2

2+2

HB

PP

7

38 €

 

Цената  е изразена во евра, по лице на ден на услуга полу пансион.

Цените важат за 6 ноќевања секоја Недела до Сабота од  20/06/2015 – 20/09/2015

Порто Рио Хотел & Casino располага 35.000 квадратни метри зелена површина и е  8 километри од Патрас. Комплексот има отворен базен и казино. Porto Рио Hotel & Casino располага со пространи и хармонично обоени  соби. Сите двокреветни соби имаат свој балкон со поглед на планина или на море. Ресторантот на хотелот - Thalassa служи богат американски појадок, ручек и вечера шведска маса. Достапна е и  услуга во соба. A-la carte ресторан Теа е отворен  од 12:30-00:30. Се одликува со прекрасна веранда со поглед на базенот. На самото место има  мини маркет со весници, списанија, подароци и сувенири кое е отворено од 8:00-20:00.
Трет возрасен +39 €  на ден

Напомена

Family Room 2+2 ( 2 возрасни + 2 деца до 11.99 години )

Напомена: Во цената не е вклучено патничко осигурување и се однесува со сопствен превоз.

  Цената е изразена во евра по курс 1€ = 61.5  ден.